Kariera

Zawsze jesteśmy otwarci na nowych ludzi.
Sprawdź jakie mamy oferty pracy, a może znajdziesz coś dla siebie.

Team lead for React JS team Uzhgorod, remote

Obowiązki:

  • Coordinate and mentor the work of team consisting of 3 developers

Wymagania:

  • React JS 3+
  • English B2

Od kiedy:

  • September

Oferujemy:

  • Digital project for mobile operator, competitive salary, long-term cooperation
Backend developer Uzhgorod

Wymagania:

  • Node js
  • Andular JS
  • English

Od kiedy:

  • August 2017
Project Manager Warszawa

Obowiązki:

  • Koordynowanie oraz monitoring zakresu prac w ramach realizowanych projektów związanych z rozwojem oprogramowania
  • Współpraca z zespołami developerskimi
  • Tworzenie planów realizacji projektów
  • Analiza wymagań projektów

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT z wykorzystaniem SCRUM (mile widziane) lub innej metodologii zarządzania
  • Umiejętność analizy na poziomie biznesowym oraz rozumienie na poziomie analizy systemowej
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • J. angielski – komunikatywny biznesowy(nie tylko techniczny)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego
  • Swobodna obsługa programów MS Office

Od kiedy:

  • Wrzesień, 2017

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, dużo wyzwań, uczciwe wynagrodzenie, super atmosferę w pracy i td itd.

Oto dlaczego warto pracować w White Label

Dream Team

Współpracujemy z najlepszymi ludźmi w branży, Rozmawiamy w trzech językach, jesteśmy jedną więlką rodziną

Rozwój osobisty

Dzielimy się doświadczeniem, stawiamy na wynik i mamy za sobą dużo ciekawych projektów

Własne projekty

Pracujemy nie tylko na zewnątrz, lecz mamy również swoje projekty, gdzie każdy ma możliwość wykazać się kreatywnością

Elastyczne godziny pracy

Liczy się dla nas deadline, a pracę każdy może zorganizować tak jak chce:)

Opieka zdrowotna

Test text Test text Test text Test text Test text Test text Test text

Awansy

Pracujemy na wynik, liczy się dla nas człowiek i jego zadowolenie z pracy, którą wykonuje. Wiemy że wynagrodzenie jest ważne.

Nic nie znalazłeś?

Nie martw się. Jesteśmy zawsze otwarci na rozmowę z utalentowanymi ludźmi
Napisz do nas, szybko się odezwiemy

Napisz