Kim jesteśmy?

Firma

Jesteśmy firmą outsourcingową specjalizującą się w realizacji projektów IT

O Nas

Malejące zasoby informatyków oraz wzrost cen i zapotrzebowania na wykwalifikowaną kadrę IT  przyczynił się do powstania firmy White Label.

Od ponad trzech lat – jako podwykonawcy – świadczymy kompleksowe usługi outsourcingu IT w oparciu o doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę specjalistów z Polski i Ukrainy oferujących usługi w rozsądnej cenie!

Swoją ofertę kierujemy do SoIware House, Działów IT, Agencji Interaktywnych, Agencji Social Mediowych, Agencji Mobilnych czy innych firm których projekty wymagają wsparcia ze strony IT specjalistów.

Nasze wartości

Zespół

Najważniejsza wartością firmy są ludzie i My o tym Wiemy. Nasz zespół to nasza druga rodzina. Dbamy o ich rozwój a gdy Tylko nadarzy się okazja - bawimy się :)

Kompetencje

Nieustannie podnosimy nasze kompetencje przez szkolenia, podejmujemy nowe projekty, uczymy się od Siebie. Wszytko po to by sprostać wymaganiom naszych klientów.

Szczerość i zaufanie

Jesteśmy szczerzy wobec naszego produktów, oferty, zespołu i klientów. Gdy pojawiają się przeciwności losu - nie chowamy głowy w piasek, robimy wszystko by problem rozwiązać.

Szybko

Niejednokrotnie wyprowadzaliśmy projekty z opresji w miejscach gdzie naszym klientom kończył się czas lub zasoby. Zdajemy sobie sprawę na ile istotna jest terminowa realizacja projektów.

Dobrze

W maszym teamie znajdziesz expertów zarówno od programowania: PHP, Java, Phyton, C#, C, C ++, testerów jak I doświadczonych Project Managerów.

W rozsądniej cenie

Cena nie jest bez znaczenia, ciągle poszukujemy takich rozwiązań by nasza oferta była konkurencyjna a nasi klienci zadowoleni.

Dyskretnie

Jesteśmy podwykonawcami i często nie możemy się chwalić realizacjami. Zapewniamy pełną dyskrecję naszym klientom. W końcu jesteśmy White Label.

Relacja

Od początku stawiamy na długotrwałą relację, szczerość, zaufanie i orientacja na cel to wartości które budujemy z Naszymi klientami.

Rekomendacje

Większość naszych zleceń pochodzi z rekomendacji - to o czymś świadczy!

Outsourcing

Do perfekcji opanowaliśmy pracę dla innych. Jeśli poszukujesz konkretnych specjalistów, masz niedookreślony zakres projektu, Start-up,
lub po prostu chcesz zarządzać projektem. Ta oferta jest dla Ciebie.

Więcej

Projekty IT

Jeśli potrzebujesz oddać projekt w całości w realizację, z przyjemnością podejmiemy się tego wyzwania.

Specjalnie w tym celu wyodrębniliśmy 4 główne działy w ramach których realizujemy nasz usługi.

Zespół który tworzy tą firmę

Najważniejsza wartością firmy są ludzie i My o tym Wiemy. Nasz zespół to nasza druga rodzina. Nieustannie inwestujemy w rozwój i podnosimy kompetencje tak by sprostać oczekiwaniom naszych klientów jednocześnie pamiętając że Praca ma sprawiać przyjemność.

Management team

team
team

CEO

team
team

CEO

team
team

Sales manager

team
team

CTO

team
team

HR Manager

team
team

Team Manager

Team Leaders

team
team

Frontend lead

team
team

Backend lead

team
team

QA lead

QA

Pozostańmy w kontakcie

Pytaj się o wszystko. Jesteśmy po to by odpowiadać
co zwykle robimy bardzo szybko

Skontaktuj się z nami

Jest potrzeba wycenić coś ASAP? Zadzwoń do nas +48 509 964 962.

Kariera

Zawsze jesteśmy w poszukiwaniach utalentowanych ludzi do naszego zespołu.
Jeśli jesteś odpowiednią osobą, to wysyłaj swoje CV.

Oferty pracy

BTW, szukamy "zwinnego" Project Managera z znajomością PL / ENG / UA.