technology

E-COMMERCE

Proponujemy kompleksową obsługę w budowaniu sklepów internetowych.Tu dowiesz się co polecamy i w czym jesteśmy silni.

Prowadzimy kompeksowe wdrożenia sklepów internetowych na platformie Magento™, obecnie najbardziej popularnej platformie e-commerce.Projektujemy nowoczesną, indywidualną szatę graficzną, kładąc szczególny nacisk na użyteczność zgodnie z zasadami UX i kodujemy według standardów w3c oraz responsive design.Każdy projekt traktujemy indywidualnie zwracając szczególną uwagę na charakter branży oraz Twoje preferencje.

Rozwój

Rozwój sklepu to nasze największe wyzwanie. Cieszymy się, widząc jak Twój biznes rozwija się, a my możemy w tym uczestniczyć. Mamy dużo pomysłów na budowę nowych funkcjonalności oraz rozwój już istniejących.

Wsparcie

Po wdrożeniu sklepu nie zostawiamy naszych klientów samych sobie. Oferujemy pełną opiekę nad sklepem w formie abonamentu.
Obejmuje ona pełną pomoc w zakresie podstawowych jak i zaawansowanych  funkcjonalności sklepu oraz pełne wsparcie techniczne w przypadku awarii.
Poprawimy oczywiście wszystkie wykryte błędy i zoptymalizujemy kod Twojego sklepu.

Magento

Magento jest jedną z popularniejszych open-sourcowych platform eCommerce. Przez światowych konsultantów uznane zostało za najszybciej rozwijającą się i najbardziej perspektywiczną platformę eCommerce. Obecnie rozwijane i wspierane przez Varien Inc., firmę należącą do grupy Ebay. Projekt powstał w oparciu o Zend Framework.