poster

Sklep internetowy dla Dyson

Aged

Jeden z światowych producentów odkurzaczy, suszarek do rąk i włosów oraz podgrzewaczy Dyson - za pośrednictwem polskiego dystrybutora firmy AGED - postanowił rozszerzyć Polską ofertę o sprzedaż online.

Services

E-COMMERCE

Technologies

Magento 1

Date

Lipiec 2016

Client

Aged

view live

responsive ready

Screens

Homepage

screen-slide

Basket

screen-slide

Checkout

screen-slide

test 1

Test title 2

Zadaniem White Label, było zaproponować rozwiązanie które z jednej strony sprosta ogólnoświatowym wymaganiom marki jednocześnie spełniając polskie wymogi prawne, z drugiej zaproponować taki proces sprzedażowy który będzie dostosowany do możliwości techniczny Polskiego dystrybutora i jego systemu obsługi klienta oraz systemu magazynowego. Do realizacji projektu został wybrany system CRM Magento. Dane produktów zostały automatycznie zaimportowane z katalogu produktów firmy. Wymiana danych z systemami zewnętrznymi wymagała indywidualnego zaprojektowania i ustaleń z producentami rozwiązań (brak API). Całość prac została zakończona i oddana do testów w niespełna miesiąc od momentu podpisania umowy.

Do realizacji projektu został wybrany system CRM Magento

Magento 1

Magento jest jedną z popularniejszych open-sourcowych platform eCommerce. Przez światowych konsultantów uznane zostało za najszybciej rozwijającą się i najbardziej perspektywiczną platformę eCommerce. Obecnie rozwijane i wspierane przez Varien Inc., firmę należącą do grupy Ebay. Projekt powstał w oparciu o Zend Framework.

Marketing director at AGED Sp. z o.o.

White Label has been designing our online store for one of the brands in our portfolio from scratch. I am plesed to reccomend that company as a professional and committed team.

Marta Dobrowolskaa

Team who take care of this project

We help hundreds of companies who trust us by our quality of service, response time, and
speed of project implementation. We're here to help you and make everything happen.

In this project, we worked together with the following below services